Senarai Tabung Derma Palestin

Senarai tabung derma palestin savegaza #prayforgaza, nombor akaun tabung derma palestin malaysia, akaun tabung derma aman palestin, akaun tabung derma mercy malaysia, akaun tabung derma palestin aqsa syarif, akaun tabung derma viva palestina malaysia

Senarai Tabung Derma Palestin - Kelansungan kepada entri sebelum ini, saya war-warkan mengenai banner khas untuk digunakan blogger Malaysia bagi tunjukkan bantahan terhadap Israel dan SaveGaza; entri atau blog post kali ini saya ingin kongsikan saluran senarai tabung derma Palestin yang sah untuk anda semua hulurkan sumbangan. Sumbangan adalah untuk membantu rakyat Palestin dan penduduk Gaza yang kesekian kalinya dizalimi oleh tentera-tentera Zionis Israel.
savegaza prayforgaza - senarai tabung derma palestin-malaysia

Senarai Tabung Derma Palestin-Malaysia


OrganisasiNama BankNama AkaunNombor Akaun
AMAN PALESTINBank Islam12029010047880
Maybank562263010787
CIMB8600460353
Bank Muamalat12070005133717
RHB Bank21245760004907
Bank Rakyat220806195922
AQSA SYARIFMaybank Islamic551575004299
Bank Islam12092010034904
MERCY MalaysiaMaybankMERCY Humanitarian Fund562179504126
CIMBMERCY Malaysia14240006561053
RHB BankMalaysian Medical Relief Society21227300009257
MEDIA PRIMAMaybankTabung Kemanusiaan Palestin564276510331
Viva Palestina MalaysiaMaybankPertubuhan Viva Palestina Malaysia564324601324

Kepada anda yang ingin hulurkan sumbangan mana yang termampu, bolehlah melakukannya menerusi mana-mana saluran yang saya tampilkan di sini.

Sebelum anda menghulurkan sumbangan, pastikan anda periksa ia adalah akaun yang betul. Apa yang saya kongsikan ini, in Sha Allah; adalah betul dan sah setakat entri ini ditulis.

Awas Penipuan Tabung Derma Palestin

Awas. Jangan terpedaya dengan individu yang datang kepada anda mengatakan mereka wakil untuk mengutip sumbangan derma Palestin ini, kerana semua sumbangan adalah dimestikan dan hanya boleh dilakukan menerusi akaun bank yang tertera di atas.

Jika ada di kawasan dan tempat anda didatangi individu atau kumpulan tertentu, atau yang menggunakan lokasi seperti Pasar Malam, Pasar Minggu, Pekan Sehari, Bazaar Ramadhan, mahupun perkarangan masjid, sila rujuk dengan pihak berkuasa, atau paling tidak dapatkan kepastian dahulu sebelum memberikan sumbangan.
savegaza prayforgaza - senarai tabung derma palestin-malaysia

Ada berlaku penyelewengan menggunakan nama Aman Palestin yang seperti saya paparkan di entri ini - Berapa Aman Palestin Dapat Dari Derma Masyarakat

Semoga perkongsian ini bermanfaat dan boleh dimanfaatkan. Kongsikan kepada yang lain, tunjukkan bahawa anda prihatin.

#SaveGaza #DoakanGaza

Palestine - Tomorrow Will Be Free





COMMENTS

BLOGGER: 9
Loading...
Name

#Bajet2014,4,#VMY2014,5,#WORDLESS WEDNESDAY,74,Abah Blogger,39,Advertorial,117,Advertorial 2013,15,advertorial 2014,40,advertorial 2015,8,ARTIKEL KEHIDUPAN,11,ARTIKEL KEKELUARGAAN,8,ARTIKEL KESIHATAN,6,Bajet 2013,9,Bajet 2016,8,BICARA MASYARAKAT,153,Bicara Minda,73,BILA BLOGGER MASUK MAJALAH,26,BLOG LENSA HASRUL,1,BLOG PILIHAN 2012,25,BLOG PILIHAN 2013,15,Blog Selebriti,77,Blog Stats,10,Blogger Guide,2,BR1M,10,Buat Duit Dengan Adsense,55,Buat Duit Online,365,Cerpen Kehidupan,1,ChurpChurp,4,CINTA DAN JIWANG,45,Contest 2014,37,Contest 2015,19,Contest 2016,15,Contest 2017,8,Custom Made Sticker Kereta,1,DARI AKHBAR,28,DARI RAKAN BLOGGER,7,Dari Rakan Facebook,8,Destinasi Cuti,14,DIARI HIDUP,2,Didik Anak,5,diskaun saman PDRM,2,Dunia Blog,1,DUNIA BLOG DAN BLOGGER,28,DUNIA BLOGGER MALAYSIA,819,Dunia Haiwan,1,DUNIA HIBURAN SERANTAU,6,Dunia Oh Dunia,23,Dunia Penulis Blog,1,EDISI TERJAH BLOG BARU,33,english,1,Eqbalzack Giveaway,2,Fakta Hangat,290,FAKTA MENARIK,107,FAKTA MENARIK DAN PELIK,69,Familia,5,Featured,1,FOLLOWER HH,2,Fotografi,1,Gadget blogspot,1,GAMBAR,58,Gambar Menarik,16,GAMBAR PELIK DAN MENARIK,55,Gathering Bangku Kosong,12,Gaya Hidup,45,Giveaway,9,Guide and Tips,9,Hari Raya,58,Hartanah,50,Header Blog Pilihan,2,Holiday Destination,6,Holiday Getaway,62,Holiday Tips,2,Homestay,1,House Husband,623,Ihya Ramadhan,2,Info Blog,60,INFO BLOG BANGKU KOSONG,48,Info Blog HH,37,Info GST,14,Informasi,578,Informasi Dunia,1,INI SEBUAH CERITA,11,Inspirasi,10,Inspiration,6,Internet,2,iPhone 5 Gadjet Impian,1,ISLAM DAN MASYARAKAT,21,Isu Blogger,21,Isu Dan Berita,335,ISU DUNIA,3,ISU MALAYSIA,1,Isu Masyarakat,10,ISU MASYARAKAT 1,39,Isu Semasa,1,Jalan Jalan,1,JEJAK BLOGGER,19,Jom Jalan-jalan,3,Kamasutra temple,1,Kasut Pelik,1,Kehidupan Sebagai Blogger Sepenuh Masa,1,Keibubapaan,32,Kekeluargaan,81,Kempen,6,Kerja Dari Rumah,81,Khas buat Follower,39,Kisah Dunia,1,Kisah HH,74,KISAH KELUARGA,50,Klip Video,9,KOLEKSI LAWAK BANGKU KOSONG,47,KOLEKSI PETUA,23,KONGSI PETUA,2,KTM,16,Lawak Blogger,40,Lawak Sekejap,57,Lifestyle,275,Love,1,Majalah In Trend,6,Makanan,5,Malaysia Best Blog 2015,1,MENGENAI BLOG HH,1,Merdeka,12,MH370,6,Minda Berfikir,12,Miros,2,Narnia,1,NOSTALGIA,1,NUFFNANG,26,NULL,17,ONLINE SURVEY,1,Pakar SEO,1,Panduan,335,Panduan Adsense,18,Panduan Blogger,11,PANDUAN MENULIS BLOG,654,Panduan Pengiklanan di Blog,74,Parenting Tips,5,PDRM,1,Pelaburan,14,Pendapat,32,Penghargaan Dari Bloggers,8,PENGUMUMAN,2,Peraduan dan Kontest,15,Percuma,2,Percutian,54,Percutian Keluarga,17,PERISTIWA RAMADHAN,6,Permotoran,2,PERSPEKTIF,6,Petua,1,Petua dan Tips,27,petua kehidupan,5,Petua Memikat,3,Pilihanraya,1,Plastik Sampah Mesra Alam,1,que382ahexjz,1,Rakan Blogger,9,Ramadhan,66,RAMADHAN 2011,9,Ranking Alexa,2,Raya 2015,10,Resepi,51,Samsung,1,segmen 2015,2,segmen blogger 2016,7,SEJARAH DUNIA,43,Sembang Blogger,486,Semesti,2,SENI,3,Shopping,109,Shopping Online,7,Sihat Cantik,12,SIHAT SOKMO,19,SIRI KENALI TOKOH SEJARAH TEMPATAN,1,SIRI KISAH KERAJAAN AGUNG,5,SIRI SIFAT BLOGGER TERPUJI,6,Siri Tips Pikat Gadis Cantik,5,Tempat Makan,9,Tempat Menarik,173,Terbaik Google,6,The Bidadari 2014,9,Tips Bercuti,93,Tips Blogging,311,Tips Blogging 101,1,Tips Blogspot,85,Tips Dapur,51,Tips Kekeluargaan,4,Tips SEO Blogspot,130,VIDEO,127,Video Best,34,widget blog,29,WIDGET PILIHAN,71,wordless wednesday,105,Work From Home,13,
ltr
item
Biar Tahu Dengan Ilmu - HASRULHASSAN.COM™: Senarai Tabung Derma Palestin
Senarai Tabung Derma Palestin
Senarai tabung derma palestin savegaza #prayforgaza, nombor akaun tabung derma palestin malaysia, akaun tabung derma aman palestin, akaun tabung derma mercy malaysia, akaun tabung derma palestin aqsa syarif, akaun tabung derma viva palestina malaysia
http://1.bp.blogspot.com/-5I5kkzXHBzs/U8RmTn-t__I/AAAAAAAA4gY/6CCTj9kYtnk/s1600/prayforgaza-savegaza-gazaunderattack.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-5I5kkzXHBzs/U8RmTn-t__I/AAAAAAAA4gY/6CCTj9kYtnk/s72-c/prayforgaza-savegaza-gazaunderattack.jpg
Biar Tahu Dengan Ilmu - HASRULHASSAN.COM™
http://www.hasrulhassan.com/2014/07/senarai-tabung-derma-palestin.html
http://www.hasrulhassan.com/
http://www.hasrulhassan.com/
http://www.hasrulhassan.com/2014/07/senarai-tabung-derma-palestin.html
true
1039913750360806682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Baca lagi Balas Batal balas Padam Oleh Home LAMAN ARTIKEL Papar semua DISARAN UNTUK ANDA LABEL ARKIB CARIAN SEMUA ARTIKEL Maaf tidak dijumpai apa yang diminta Kembali Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Pengikut Ikut THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy